Winx club FORUM

Želite li postati član Winx cluba??? Svi winx fanovi su dobro došli na ovaj forum. Winx dobrodošlicu vam želim ja!

Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  PretraľnikPretraľnik  ČlanstvoČlanstvo  Korisničke grupeKorisničke grupe  RegistracijaRegistracija  Login  

Share | 

ich heise Aldijana und ich bin von Winx bloom sie ist sehr schon si hat schone augenu und so weiter

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Aldijana
Gost

PostajNaslov: ich heise Aldijana und ich bin von Winx bloom sie ist sehr schon si hat schone augenu und so weiter   pet ruj 11, 2009 11:12 am

volim zimu da se mogu sankat i grudvat i volim pravit smjesku kakvo vi godisnje doba?
skijanje skijanje
[Vrh] Go down
Andy Mix
Gost

PostajNaslov: Re: ich heise Aldijana und ich bin von Winx bloom sie ist sehr schon si hat schone augenu und so weiter   pet ruj 11, 2009 12:27 pm

Bok! I ja se volim sanjakti! I ja volim zimu ali i proljeće i ljeto i jesen. Meni nije važno koje je godišnje doba,meni se sva sviđaju! hahahahhahahah
[Vrh] Go down
Medina
Winxica
Winxica

Broj postova : 167
Naj winx: :
Naj Pixie: :
Registration date : 07.07.2011

PostajNaslov: Re: ich heise Aldijana und ich bin von Winx bloom sie ist sehr schon si hat schone augenu und so weiter   sri kol 03, 2011 7:00 pm

Andy Mix je napisao/la:
Bok! I ja se volim sanjakti! I ja volim zimu ali i proljeće i ljeto i jesen. Meni nije važno koje je godišnje doba,meni se sva sviđaju! hahahahhahahah

i ja isto tako
[Vrh] Go down
Korisnički profil http://xat.com/chat/room/150305674/?p=0&ss=5
Medina
Winxica
Winxica

Broj postova : 167
Registration date : 07.07.2011

PostajNaslov: Re: ich heise Aldijana und ich bin von Winx bloom sie ist sehr schon si hat schone augenu und so weiter   sri kol 03, 2011 7:01 pm

Andy Mix je napisao/la:

i ja isto tako
[Vrh] Go down
Korisnički profil http://xat.com/chat/room/150305674/?p=0&ss=5
MellyBloom
Winxica
Winxica

Broj postova : 136
Registration date : 22.10.2011

PostajNaslov: Re: ich heise Aldijana und ich bin von Winx bloom sie ist sehr schon si hat schone augenu und so weiter   čet sij 05, 2012 12:20 am

Winterfy°°Bloom˝ je napisao/la:
Andy Mix je napisao/la:

i ja isto tako

I ja imam isto mišljenje.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sponsored content

PostajNaslov: Re: ich heise Aldijana und ich bin von Winx bloom sie ist sehr schon si hat schone augenu und so weiter   Today at 1:35 pm

[Vrh] Go down

ich heise Aldijana und ich bin von Winx bloom sie ist sehr schon si hat schone augenu und so weiter
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.