Winx club FORUM

Želite li postati član Winx cluba??? Svi winx fanovi su dobro došli na ovaj forum. Winx dobrodošlicu vam želim ja!

Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  PretraľnikPretraľnik  ČlanstvoČlanstvo  Korisničke grupeKorisničke grupe  RegistracijaRegistracija  Login  

Share | 

Tecna vam najbolja ona nidje veze!!!!!!

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Dijana
Gost

PostajNaslov: Tecna vam najbolja ona nidje veze!!!!!!   pet lip 17, 2011 4:46 pm

Meni su sve naj sem Tecne.Ona nidje veze u timu Winx mislim a moc joj tehnologija ma daj molim te....Meni je Stella najbolja jeste nekako luda pa sta i ja sam bas me nasmije bez nje winx bi bile nista.Bloom je najaca i bez njenih planova winx nikada nebi uspjele u misijama.Flora je bas dobra ona je od svih bas fina za sviju bas brine isto kao i ja.Musa je odlicna bez nje i Stelle winx su nule.Layla je najhrabrija ona uvijek misli pozitivno.Roxy je super isto kao Musa i Stella ona je zadnja vila ali winx se bez nje na Zemlji nebi snasle alien stella tecna layla bloom musa flora
[Vrh] Go down
MellyBloom
Winxica
Winxica

Broj postova : 136
Naj winx: :
Naj Pixie: :
Registration date : 22.10.2011

PostajNaslov: Re: Tecna vam najbolja ona nidje veze!!!!!!   ned stu 20, 2011 6:12 pm

Samo zato što ti ne voliš Technu ne znači da je trebaš vrijeđati!
Svako ima pravo voljeti koju god želi Winxicu!
Vrijeđanje nije OK Mad
[Vrh] Go down
Korisnički profil
ˇˇTecna^^Laylaˇˇ
Vila
Vila

Broj postova : 10
Naj winx: :
Naj Pixie: :
Registration date : 14.11.2011

PostajNaslov: Re: Tecna vam najbolja ona nidje veze!!!!!!   pon stu 21, 2011 12:14 pm

Da,i bolje bi ti bilo GUBIT SE mala misliš nas ti ovde zafrkavat,a fala bogu,već si se pogubila i nedolaziš.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Tecna vam najbolja ona nidje veze!!!!!!   

[Vrh] Go down

Tecna vam najbolja ona nidje veze!!!!!!
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Ekskluzivno: Dio teksta engleske i talijanske verzije pjesme "Lako je sve"
» HSC 32 | PORTANIJA | Final results
» Tomo Vinković 700 serija opća tema
» Traktorsko vitlo Kežman